Obsługa paczek

Od listopada 2006 GT Alliance uruchomił bezpośrednie przesyłki lotnicze do Polski wykorzystując nowego partnera - Delta Cargo. Od 2007 roku wysyłamy paczki również DHL Express (3 dni). Oczywiście wysyłamy rownież paczki USPS (Poczta Amerykańska) a także korzystajac z firmy Polonez Parcel Services. W Twoim imieniu wyślemy towar w dowolne miejsce w Polsce. Drobne przesyłki, maszyny i urządzenia, towary komercyjne w ilościach hurtowych, kontenery. Dostarczony do Twoich drzwi.

Przesyłki wysyłamy drogą morską lub lotniczą (opłaty wg wagi paczki) Obsługujemy również transport na terenie USA - posiadamy odpowiednią bazę logistyczną oraz sprawdzonych Partnerów.

Uwaga!
Jeżeli Twoja paczka waży poniżej 20 funtów opłata jest stała i wynosi 20$ za każdą przychodzącą do nas paczke, plus rzeczywiste koszty wysyłki do Polski. Powyżej 20 funtów wagi, za obsługę wysyłki pobieramy kwotę 30$. Oczywiście możemy dokonać konsolidacji większej ilości paczek i przepakować wszystko do jednej paczki która następnie wyślemy do Polski.

1 funt (lbs) to 0.45KG.

Za obsługę kurierską dostarczenia w Polsce pobieramy dodatkowo 5$ lub 20$ jeżeli Twoja paczka waży powyżej 20 funtów (wysyłki lotnicze i morskie - nie dotyczy przesyłek Express).

Pamiętaj!
Jeżeli przesyłka jest znacznych gabarytów i rozmiarów zgodnie z zasadami wysyłek miedzynarodowych skorzystaj z kalkulatora wagi wymiarowej.

1 cal to 2.54cm


Uruchom Kalkulator

Wylicz koszty wysłania 1 paczki którą sam zakupileś i wysłałeś do nas.

Waga przesyłki
(funty)
Sposób wysyłki do Polski
  Lotniczy
(do 14 dni)
Morski
(4-8 tygodni)
Express
(4-8 dni)
Suma kosztów
w $


Wróć do Oferty >

Chcesz, abyśmy kupili i wysłali do Ciebie wybrany produkt? Oblicz dokładne koszty zakupu i wybierz interesującą Cię Grupę Towarową.
Grupa Ogólna
Pojazdy
Jeżeli chcesz wysłać do Polski już zakupiony produkt dowiedz się więcej, oblicz koszty obsługi i poznaj zasady wysyłki. Przejdź na stronę Obsługi Paczek.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub
wątpliwości skontaktuj się z nami:
info@gtallianceusa.com
Phone: +1 941 870 2846

Jeżeli chcesz złożyć nowe zamówienie,
sprawdzić stan i aktualnie otwarte
zlecenie zaloguj się na swoje konto!
 
gtallianceusa.com * created by ad-ministry.com